Single Blog Title

This is a single blog caption

Zápas z kategorie – Totální masakr

Vážení příznivci Blood Bowlu,
v pátek 22.9.2017 se uskutečnil zápas, o kterém se ještě dlouho bude mluvit jako o legendárním masakru a to nebyl ani pátek 13 ani Valentýn.

Utkalo se elfí mužstvo Baník BL s lidským týmem KovoTeam v 1. kole nové sezony. Tyto týmy proti sobě zahájili i minulou sezonu. A snad už spolu nikdy nebudou hrát 😀

Vše se zkazilo už úvodním výkopem, po kterém do řad obrany Kovoteamu dopadl kámen. Počasí zápasu přálo – Blizzard, který vydržel až do poloviny druhého poločasu. Očekávala se hra plná krátkých přihrávek a běhání. Ale jak už to tak v Blood Bowlu bývá nastal totální chaos a masakr. Zatímco týmu elfů se dařilo vše do čeho se pustili, Kovoteam na tom byl přesně naopak. Již v polovině prvního poločasu měl KovoTeam dva mrtvé hráče a střídačka se začala plnit dalšími polomrtvými hráči.

Ovšem lidé měli i světlé chvilky, kdy se ogr JH rozhodl praštit s blitzem soupeře, načež nehodil na Bonehead, následoval úspěšný hod na team reroll a úspěšně hod na Bonehead. Po krkolomném doběhnutí k elfovi padly dvě lebky. Načež po pádu ogra kontroval elf hodem 2x 6 a ogr se odporoučel na střídačku.

Pozitivem byla změna počasí po 3. TD, kdy vysvitlo Sluníčko. Zápas skončil přijatelným výsledkem 4:0, když vezmeme v potaz, že lidé dohrávali v 5 hráčích.

Shrnuto:
Hráč č. 1 Honza Ryšavec – mrtev
Hráč č. 2 Romáš – vypíchnuté oko – vynechá další zápas
Hráč č. 3 Petr Kostič – mrtev
Hráč č. 5 Denisa – rozdrcené koleno – vynechá další zápas+trvalé zranění
Hráč č. 10 Lukáš – rozdrcená čelist – vynechá další zápas
Hráči č. 4 a 6 pouze vynechali pouze do konce zápasu

Zde foto střídačky z poločasové přestávky:

Leave a Reply