PILATES – Šárka

PILATES – Šárka

Pilates je cvičení pro zdraví a krásné držení těla, nezáleží na vašem věku ani proporcích. Každý cvičí podle svojí kondice a možností. Jde o desítkami let prověřené a propracované cvičení, vedené zábavnou formou s prvky z jógy, posilovacích a rehabilitačních cviků. Cvičí se naboso, pomůcky vám zapůjčíme. S sebou si vemte jen pití a ručník.

Časté dotazy

Permanentku na 10 lekcí lze zakoupit kdykoli u instruktorky, platí 6 měsíců od data vydání a lze ji střídat na různé termíny, různé druhy cvičení uvedené v tabulce KD Krakov na našich stránkách a lze chodit nepravidelně, lekce se škrtají. Cvičení je zaměřeno na kvalitní zpevnění a protažení trupu, je vhodné pro začátečnice i pro pokročilejší cvičenky, lektorky cviky vysvětlují v lehčích i pokročilejších variantách. Cvičíme s posilovací gumovou stuhou a malým overballem. Pomůcky včetně podložky vám zapůjčíme. Cvičením předcházíte bolestem v zádech. Je kladen důraz na správné dýchání. Na sebe cvičební úbor, cvičí se naboso nebo v ponožkách. Necvičíme pouze o státních svátcích a o zimních prázdninách.

Instructors

Vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.
Mgr. Šárka Jeřábková

Practicing yoga in 1994 and has never looked back.

Dominika Jírová, DiS.

Her teaching style is so light and accessible to all students.

Sluneční kruh © 2021. Všechna práva vyhrazeny.